Laser Gas Analyzers


FPI پیشرو در تولید آنالایزرهای لیزری گاز

کمپانی FPI با استفاده از فناوری های اختصاصی TDLAS، سری LGA را به منظور اندازه گیری دقیق (هم به صورت محلی و هم استخراجی)، پاسخ دهی سریع، قابلیت اطمینان بالا و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری ارائه می دهد.

در آنالایزر های سری LGA (Laser Gas Analyzer) ابتدا اشعه لیزر توسط فرستنده به درون محیط گازی مورد نظر مانند دودکش ارسال می شود. اشعه لیزر در اثر برخورد با ترکیبات نمونه برداری شده، ضعیف شده و در سمت دیگر توسط سنسور فوتوالکتریک در واحد گیرنده تشخیص داده شده و دریافت می شود. در نهایت میزان تضعیف اشعه و در نتیجه غلظت گاز مورد نظر(که رابطه مستقیمی باهم دارند) محاسبه می شود.

آنالایزرهای LGA تقریباً در تمام مراحل صنعتی قابل استفاده است و به طور خاص خود را در آنالیز تحت شرایط سخت، مثل شرایطی با دما وفشار بالا، تراکم گرد و غبار، مواد خورنده و آلاینده ها اثبات نموده است.

با اتکا بر تجربه نصب بیش از 8000 دستگاه آنالایزر، سیستم LGA به طور گسترده برای کنترل احتراق و ایمنی، بهینه سازی فرآیند، بازیابی انرژی، تحقیقات علمی و همچنین نظارت بر محیط استفاده شده است. تا به امروز، این آنالایزرها در صنایع فولاد، پالایشگاهها، پتروشیمی ها، صنایع وابسته به گاز طبیعی، نیروگاهها، مراکز زباله سوزی، سیمان و سایر شرایطی که نیاز به اندازه گیری گاز است، به کار گرفته شده اند.کمی صبر کنید...

آنالایزر لیزری گاز FPI- LGA-4500 IC Trace Level

آنالایزر لیزری گاز FPI- LGA- C300 Calorific Value

آنالایزر لیزری گاز FPI- LGA 4500 (Extractive)

آنالایزر لیزری گاز FPI- LGA 4100 (In-Situ)

دسته‌بندی