HACH

در تجزیه و تحلیل آب اطمینان حاصل کنید.

شرکت HACH با پاسخ های تخصصی، پشتیبانی برجسته و راه حل های قابل اعتماد و آسان به شما کمک می کند که در مسیر درست قدم بردارید.

کیفیت آب مقوله ای است که در شرکت HACH  بسیار جدی گرفته می شود. ما می دانیم که تجزیه و تحلیل آب باید کاملا دقیق و صحیح باشد، به همین دلیل مصمم به ارائه راه حل های کامل برای اطمینان از تجزیه و تحلیل خود هستیم. شرکت HACH  با توسعه راه حل های علمی و آسان و همچنین دسترسی به متخصصین خبره و ارائه پشتیبانی، به شما کمک می کند تا از کیفیت آب در سراسر جهان اطمینان حاصل کنید.

بیش از 80 سال است که HACH طیف وسیعی از ابزار دقیق و مواد شیمیایی را به دقت ساخته تا تجزیه و تحلیل آب را به فرایندی بهتر، سریع تر، ساده تر، سبزتر و آموزنده تر تبدیل کند بنابراین هر بار که احساس نیاز داشتید با انتخاب HACH بهترین گزینه ها را خواهید داشت. متخصصان ما برنامه های شما را درک می کنند و ما متعهد هستیم که به شما کمک کنیم تا برای نیازهای خاص خود راه حل های بهینه را کشف کنید.

از زمان تاسیس در سال 1933 ، ما صنعت را در تولید راه حل های نوآورانه هدایت کرده ایم تا به شما کمک کند آب را با کارایی و دقت بیشتری مدیریت و آنالیز کنید. امروزه محصولات HACH در سراسر جهان یافت می شود و به صنایع مختلفی از آب آشامیدنی و فاضلاب شهری گرفته تا مواد غذایی ، نوشیدنی و انرژی و سایر صنایعی که حتی کوچکترین ارتباطی با آب دارند، خدمت می کند.

ماموریت  HACH

تضمین کیفیت آب آشامیدنی در سرتاسر جهان.

چشم انداز  HACH

از طریق مشارکت بی حد و حصر با مشتری، با دانش ترین متخصصان و راه حل های قابل استفاده و آسان، ما مقوله تجزیه و تحلیل آب را بهتر، سریع تر ، ساده تر ، سبزتر و آموزنده تر می کنیم.

از شرکتهای زیــر مجموعه گروه HACH مــی‌توان Polymetron را نام برد که نقش بسیار برجسته‌ای در توسعه آنالایــزرهای آنلاین آب­های صنعتــی در جــهان ایفا نموده است و هم اکنون بخش قابل توجه‌ای از صنایع نیروگاهــی و پتروشیمــی در ایران به منظور نظارت مستمر بر علایم حیاتــی آب پروسه صنعتی خود از تجهیزات آن استفاده می‌نمایند.

شرکت خدمات مهندسی جنوب سالهاست که طیف گسترده ای از محصولات کمپانی هک را در ایران تامین و ارائه می دهد. محصولاتی اعم از تجهیزات آنلاین، آزمایشگاهی و مواد مصرفی شیمیایی.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.