061-33330305-6
info@jonoob-esc.com

ENOTEC

ENOTEC پیشرو در تکنولوژی پایش فرایند و مانیتورینگ گازهای گلخانه ای با 35 سال دانش و تجربه

کمپانی ENOTEC GmbH توسط Fred Gumprecht در Gummersbach آلمان در سال 1980 تاسیس شد. از سال1986، کمپانی ENOTEC آنالایزر اکسیژن خود را بر اساس تکنولوژی اکسید زیرکونیوم (ZrO2) تولید کرد. جابجایی دفتر مرکزی و کارخانه به Marienheide در سال 1989 انجام شد و طیف محصولات این کمپانی با گذشت زمان بیش از پیش گسترش یافت، به طوری که ENOTEC امروز شریک شایسته ای برای همه اپلیکیشن های انتشار گازهای صنعتی و آنالیز فرآیند است. کلمه ENOTEC کلمه ای مخفف است و از Energy Optimization Technology ( تکنولوژی بهینه سازی انرژی) مشتق شده است.

ENOTEC آنالایزرهای گاز را برای PROCESS و CEMS تولید می کند که منجر به به حداقل رساندن مصرف انرژی، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و کنترل بهینه فرآیند می شود.

فعالیت کمپانی ENOTEC تنها محدود به تولید و توسعه آنالایزرهای گاز نیست بلکه این کمپانی در زمینه برنامه ریزی و اجرای تکنولوژی پایش انتشار گازها و اندازه گیری پارامترهای فرآیندی در سطح جهانی مشهور است. در این راستا، گستره محصولات این کمپانی از یک پراب تولیدی خودش، تا سیستم‌های طراحی شده خاص متشکل از آنالیزورهای ENOTEC همراه با محصولات تولیدکنندگان معتبر دنیا، همگی مطابق با مشخصات درخواستی مشتریان را شامل می شود. کمپانی ENOTEC برای اطمینان از این سطح کیفیت بالا، فرآیند کامل برنامه ریزی، توسعه و مهندسی را توسط نیروی کار اختصاصی در آلمان انجام می دهد.

ENOTEC پیشرو در زمینه آنالیز فرآیند و گازهای دودکش


برترین آنالایزرهای ENOTEC:

آنالایزر اکسیژن OXITEC 5000 که توسط ENOTEC توسعه یافته و در سراسر جهان در هزاران اپلیکیشن در کارخانه های احتراق و فرآیند مورد استفاده قرار می گیرد، دائماً در حال توسعه بوده تا عملکردی در بالاترین سطح و بالاترین دقت حتی در بدترین شرایط ارائه دهد. سیستم های آنالایزر OXITEC O2 آنالیز دقیق اکسیژن را در تمام فرآیندها با دمای تا 1400 درجه سانتیگراد تضمین می کنند.


CEMTEC یک سیستم پراب کوره است که برای کوره های سیمان طراحی شده است. این سیستم  بدون نیاز به نگهداری و دارای مکانیزم خود تمیز شونده می باشد که حجم شدید گرد و غبار و دماهای بالا را که برای این اپلیکیشن امری عادی است را تحمل می کند. این مقاومت بالای CEMTEC در برابر گرد و غبار در کنار مکانیزم تمیز کردن مداوم مکانیکی و پنوماتیکی پراب، سازندگان را قادر می سازد تا برای اولین بار اندازه گیری گازهای دودکش را بدون نیاز به تعمیر و نگهداری برای فواصل چند ماهه انجام دهند. CEMTEC اندازه گیری مداوم و قابل اعتماد گازهای دودکش را در کوره های دمای بالا یا محفظه های احتراق امکان پذیر می کند.


"آنالیز اکسیژن در کوره‌های کوچک تا متوسط"

" آنالیز O2 و COe در محفظه‌های احتراق بزرگ"

"اندازه‌گیری مداوم گاز با دمای بالا در ورودی‌های کوره در کارخانه‌های سیمان"

ENOTEC برای تمامی این اپلیکیشن ها دارای تخصص و محصول مناسب است

آنالایزر گاز COMTEC 6000 برای اندازه گیری O2 (اکسیژن) و Coe (گازهای قابل احتراق) طراحی شده، که اولین سیستم آنالایزر گاز InSitu قابل اعتماد در سراسر جهان برای گازهای احتراقی است. COMTEC 6000 امکان تنظیم کارآمدتر مشعل و تشخیص سریعتر کیفیت احتراق را برای کاربر فراهم می کند. همچنین کاهش قابل توجه هزینه ها به دلیل افزایش دقت اندازه گیری و صرفه جویی در انرژی و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای، به وضوح هزینه خرید این تجهیز را در مدت زمان کوتاهی توجیه می کند. آنالایزرهای COMTEC برای بهینه سازی احتراق از طریق آنالیز سریع فرآیند O2/COe ایده آل هستند.


ENOTEC همچنین آنالایزرهایی را برای اندازه گیری رطوبت تولید می کند که در تولید تخته های گچی (گچ تخته ها) یا بهینه سازی سایر فرآیندهای آبگیری ضروری است. اندازه گیری رطوبت در بسیاری از مناطق دیگر مانند تشخیص ترک خوردگی یا نشتی دیگ ها نیز مفید است.

آنالایزر H2O کمپانی ENOTEC تحت عنوان AQUATEC 1000 در فرآیندهای آبگیری مانند تنباکو یا تخته های گچ برای تسریع اقتصادی فرآیند خشک کردن استفاده می شود. علاوه بر این، AQUATEC 2000 برای سیستمهای CEMS گازهای O2 و  H2O را اندازه گیری می کند و شامل یک سیستم آماده سازی گاز است. سیستم های آنالایزر AQUATEC به طور دقیق بخار آب را اندازه گیری می کند و فرآیندهای خشک کردن را کنترل می کند.


SILOTEC 8000 امکان آنالیز سریع، مطمئن و ایمن اکسیژن، مونوکسید کربن و متان را برای منطقه ATEX 20 در سیلوها و سایر جوهای غبارآلود و در معرض خطر انفجار فراهم می کند. اندازه گیری همزمان O2 و COe اجازه می دهد تا سوختن بدون شعله که می تواند باعث اینرسی در فرایند احتراق شود شناسایی شود. این سیستم 100% بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است و دارای درجه IP لازم برای نصب آسان روی سقف سیلوها می باشد. اندازه‌گیری سریع InSitu به این معنی است که دیگر به یک سیستم آنالایزر Extractive کند و نیازمند به تعمیر و نگهداری ، نیازی نیست.واحد الکترونیکی SME که برای اولین بار در سال 1987 راه اندازی شد، در طول سال ها به طور مستمر توسعه و ارتقا یافته است تا تکنولوژی های جدید را در بر گیرد و اکنون به عنوان SME5 به دلیل قابلیت اطمینان و طیف وسیعی از عملکرد شناخته می شود. SME5 دارای مجموعه ای چشمگیر از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری است که امکان مدیریت بصری و ارزیابی جامع داده های اندازه گیری را فراهم می کند. آخرین نسل از میکروکنترلرها، مدارهای یکپارچه با دقت بالا، صفحه نمایش بزرگ روشن و عیب یاب خودکار تنها تعدادی از دارایی های برجسته SME5 هستند.

ENOTEC REMOTE کنترل از راه دور تمام آنالایزرهای ENOTEC را امکان پذیر می کند. مشاهده آنالایزر و اطلاعات فرایند از تلفن هوشمند یا تبلت شما اکنون امکان پذیر است.

ENOTEC به طور مستمر در تلاش است تا محصولاتی با کیفیت و دقت بالا تولید کند که برای عملکرد در سخت ترین اپلیکیشن ها طراحی شده باشند. درصد زیادی از نیروی کار کمپانی ENOTEC به تحقیق و توسعه اختصاص داده شده است.

استحکام و دقت

سنسورهای مشابه زیادی به تقلید از سنسور اصلی کمپانی ENOTEC وجود دارد، اگرچه هیچ کدام به پای دقت، استحکام و زمان کوتاه واکنش سنسورهای ENOTEC O2 نمی رسند. سنسور ENOTEC O2 که برای بقا در شرایط خورنده و گازهای تهاجمی ساخته شده است، در طول عمر طولانی خود در برابر گاز مقاوم می ماند.

ENOTEC در سراسر جهان، پشتیبانی جهانی

از زمان آغاز به کار در سال 1980، ENOTEC به طور مستمر نه تنها محدوده محصولات خود، بلکه همچنین تخصص و دسترسی جهانی خود را گسترش داده است. ENOTEC اکنون دارای چهار شرکت تابعه بین المللی در بریتانیا، ایالات متحده آمریکا، سنگاپور و مینسک است. پس از گذراندن دوره آموزشی  در کارخانه ENOTEC آلمان در marienheide، همه خدمات دهندگان این کمپانی قادر به ارائه پشتیبانی فنی برای محصولات ENOTEC در همه اپلیکیشن ها هستند. این دانش محصول و اپلیکیشن در کنار دانش بومی در کشورهای مختلف، توانایی توزیع کنندگان ENOTEC را در ارائه راه حل برای همه اپلیکیشن های اندازه گیری تضمین می کند.


مرکز خدمات مهندسی جنوب با بهره گیری از دانش فنی مهندسین و تکنسین های آموزش دیده خود به تأمین، آموزش، نصب و راه اندازی، تعمیرات و کالیبراسیون محصولات شرکت ENOTEC می پردازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر خواهشمند است با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.