061-33330305-6
info@jonoob-esc.com

LSI Lastem

از سال 1972 ،کمپانی LSI Lastem، واقع در میلان(ایتالیا)، طیف کاملی از سیستم های با کیفیت بالا برای نظارت بر محیط را طراحی ، تولید و بازاریابی کرده است. 

شرکت LSI Lastem Instrumentation بسیاری از برنامه ها، تجهیزات و راه حل ها را برای نظارت پرتابل و ثابت محیطهای داخلی و خارجی در نظر گرفته است، که همیشه بالاترین دقت و اطمینان اندازه گیری ها را تضمین می کند.

دامنه محصولات آن شامل سنسورها، دیتالاگرها، نرم افزارها و همچنین لوازم جانبی نصب و راه اندازی و زمینه فعالیت این شرکت به عبارت زیر است:

1- ساخت سنسورهای هواشناسی مانند سنسور اندازه گیری دما و رطوبت محیطی، سنسور اندازه گیری فشار محیطی، سنسور اندازه گیری سرعت و جهت وزش باد، سنسور اندازه گیری میزان بارش باران و برف، سنسور اندازه گیری میزان تابش محیطی ، سنسور اندازه گیری شرایط محیطی سطح آسفالت.

2- INDOR AIR QUALITY (دما، رطوبت، میزان گازهای محیط به ویژه CO2، میزان روشنایی محیط، میزان غبار محیط)

3- اندازه گیری WBGT

4-  پراب اندازه گیری شرایط محیطی (دما و رطوبت) داخل کمپوست و پسماند

همچنین این شرکت دارای گواهی ISO 9000N و ISO 17025 جهت تعمیرات و کالیبراسیون پارامترهای فوق می باشد.

شرکتی که سیستم کیفیت آن دارای گواهینامه  ISO 9001-2015 توسط TÜV NORD است، رضایت مشتری را در مرکز فعالیت های خود قرار می دهد. این تعهد همچنین از طریق ارائه خدمات قبل از فروش و خدمات پس از فروش انجام می شود که به کاربران سیستم های LSI LASTEM این تضمین را می دهد که همیشه از ابزارهای کارآمد، دقیق و به طور مداوم استفاده می کنند.

مأموریت:

مأموریت LSI Lastem این است که یک شریک قابل اعتماد و انعطاف پذیر باشد، و اینکه محصولاتی تکنولوژیکی را فراهم کند که بتواند نیازهای عملکردی درخواست شده توسط مشتریان را به طور کامل برآورده کند و آنها را در انتخاب بهترین راه حل های فنی در بالاترین سطح پشتیبانی کند.

دفتر مرکزی LSI LASTEM در Settala ، نزدیک میلان، یک سازه 1325 متر مربعی و 3 ساختمان دوقلو است که از سال 1985 محل کار این شرکت بوده است. در آنجا، تیمی متشکل از متخصصین در بخشهای مهندسی، تولید، فروش و خدمات پس از فروش ، بازاریابی و مدیریت مشغول به کار هستند.

شرکت خدمات مهندسی جنوب با انتقال کامل دانش به متخصصین داخلی به ارائه محصولات شرکت LSI و همچنین خدمات تعمیر و کالیبراسیون و آموزش محصولات این شرکت می پردازد.