061-33330305-6
info@jonoob-esc.com

FPI

تکنولوژی هوشمند، جهانی سبـزتر

کمپانی FPI (Focused Photonics Inc.) در ابتدا در آمریکا ( هم اکنون در گوانگژو چین) و به منظور تحقیق و توسعه روش طیف سنجی جذبی لیزری قابل تنظیم یا TDLAS پایه گذاری شد. استفاده از روش TDLAS برای طیف سنجی گاز فرآیندی به سرعت با استقبال شرکت های فولادی همراه و به تدریج فعالیت شرکت گسترش پیدا کرد.

امروزه شرکت FPI  با توسعه روز افزون در زمینه مانیتورینگ و آنالیز گازها در سیستم های فرآیندی و محیط زیستی، سنسورهای آب و پساب و... فعالیت می کند و توانسته است با تکنولوژی به روز خود رضایت مشتریان بین المللی را بدست آورد. این شرکت از پیشتازان شهرهای هوشمند سبز(بدون آلودگی) نیز هست و با وجود زنجیره کامل تولید تا پخش و ارائه خدمات برای محصولات خود در حوزه های نفت،گاز و پتروشیمی، کشاورزی، متالوژی و تحقیقات علمی فعالیت می کند.

مرکز خدمات مهندسی جنوب با بیش از 10 سال سابقه همکاری با شرکت FPI، آماده ارائه محصولات و خدمات این شرکت به کارفرمایان، صاحبان صنایع و ارگانهای دولتی شامل: تأمین و ارائه خدمات مهندسی، مشاوره، نصب، تعمیرات و نگهداری و کالیبراسیون می باشد. جهت آشنایی بیشتر با محصولات شرکت FPI می توانید از لینک های زیر به بررسی محصولات و تجهیزات این شرکت اقدام نمایید.